O NAS

Bo skóra jest najważniejszym organem Twojego ciała...

 

Skóra jest największym i jednym z najważniejszych organów naszego ciała - nie mniej ważnym niż serce czy płuca. Jest to żywy organ, który stanowi barierę pomiędzy ciałem a środowiskiem, a także niezawodny efektor naszego stanu zdrowia i ducha.

 

Swoją świeżość, promienny wygląd, elastyczność i jędrność zawdzięcza naszej konsekwentnej i systematycznej pielęgnacji oraz dbałości o jej stan oraz chwilom relaksu, i wytchnienia które mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie oraz prezencję.

 

Nasz salon

Salon kosmetyczny Sense of Beauty stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

 

Wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki


Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach. Norel, Bielenda ,Dermika, Clarena, Apis, Colway

Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczymy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Indywidualny dobór zabiegów

 

Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom. Bierzemy pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient.

 

Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. Dbamy o skóry z problem trądziku oraz o te szalenie wrażliwe, atopowe.

 

 

Polecamy masaż czekoladą Warszawa centrum.

t: 48 793 555 025

e: salon.beautyteam.@gmail.com

Salon Sense of  Beauty

ul. Lwowska 11/4a

00-660 Warszawa

Copyright 2015 Sense of Beauty, created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

48 793 555 025